Natura Hracdec - geodézie, stavebnictví, plasty

Lisovna

Naše zakázková výroba lisování plastů technologií přesného vstřikování plastu do forem na moderních vstřikovacích lisech nabízí tvorbu Vašeho produktu – plastového výlisku na klíč. Zabezpečíme projektovou dokumentaci, poradenství při materiálovém výběru a tvarovém nebo technologickém řešení pro finální výlisek, tvorbu 3D modelu, výrobu vstřikovací formy a vlastní výrobu – lisování výlisků.

Měřidla

Potřebujete si vybrat vhodná měřidla používaná nejen ve stavebnictví? Vodováhy, nivelační přístroje, stavební lasery, nebo značkovací barvy jsou krátkým výčtem z naší nabídky. Mezi naše aktivity také patří výroba pomůcek pro geodety, geodetické společnosti. Přijďte se poradit, jaká měřidla jsou pro Vaše stavby nejlepší nebo jaký hraniční znak použít na Váš pozemek.

 

NATURA HRADEC - geodézie, stavebnictví, plasty

Společnost NATURA HRADEC s.r.o. byla založena v roce 1993. Hlavními aktivitami společnosti jsou zakázková výroba z plastů a výroba a prodej měřidel, přístrojů a pomůcek v oborech geodézie a stavebnictví.


Soubory ke stažení


Provozovatelem tohoto serveru je NATURA HRADEC s.r.o.. Kopírování fotografií, textů je možné pouze se souhlasem provozovatele.
 
vyrobil INET-SERVIS.CZ, tvorba webů Hradec Králové | provozováno na systému INET-CMS